Dobogós helyezések a tájfutóknál

A Rövidtávú Országos Bajnokság és az Országos Rövidtávú Váltóbajnokság felkészítő versenyeként a Pécs belvárosában megrendezett, őszi Kikerics Kupán állt rajthoz a PSE tájfutó szakosztály népes csapata a közelmúltban. A versenyt a Mecsekre Fel Tájékozódási Futó Club és a Pécsi Vörös Meteor Sportkör közösen szervezte. A pályák nyomvonala annyira technikásnak bizonyult, hogy a sok évet Pécsett eltöltött vezetőedzőjüknek, Kiss Gábornak is tudott újdonsággal szolgálni.

Az egyéni kategóriákban több dobogós helyezést sikerült elérniük.

Kiss Gábor F35B-ben a dobogó legfelső fokára állhatott fel. Hahn Máriusz F21B kategóriában másodikként fejezte be a futamot. Nyirati Emma N12C kategóriában a harmadik helyen, F12C kategóriában Hahn Zalán szintén a harmadik helyen végzett, míg testvére Hahn Márton az ötödik helyen fejezte be a futamot. Az összevont N35B kategóriában Kovács Vera ötödik lett, míg az F14B mezőnyben Schreiner Balázs a nyolcadik helyet szerezte meg.

Fotó: magánarchívum